SDAROTTV (צילום freepick)

Sdarot TV וטלוויזיה ישראלית אינם חוקיים: בית המשפט הפדרלי של ארה”ב

יש הרבה ויכוחים בעבר ולאחרונה על שידורי שדרות TV וישראל TV בעולם האחר, במיוחד בארה”ב ובישראל. בית המשפט הפדרלי בארה”ב קיבל לאחרונה החלטה כי אתרי האינטרנט של שתי הסדרות אינם חוקיים ואין להם הוכחה כלשהי לשדר את התוכניות באתרים שלהם.

מה זה אומר?

אנחנו יודעים שבישראל אנשים רבים מתקשים לצפות בתוכניות האהובות עליהם באתרי טלוויזיה של שדרות כמו סדרת ישראל וכדומה. אבל במקומות מסוימים, אנשים יכולים לצפות בסדרות האלה באינטרנט אבל יש הרבה מקומות אחרים שגם אנשים לא יכולים לגשת לאתרי האינטרנט כדי לצפות באינטרנט אפילו עם ה-VPN זה לא עובד.

אז למה זה קורה ואיך נוכל לפתור את הבעיה ומתי הבעיה הזו תיפתר? בוא נראה

למעשה, יוצרים ישראלים שמפרסמים את הסדרות הללו נמצאים על הרדאר של בית המשפט הפדרלי בארה”ב, אשר העביר זה עתה החלטה לפיה אתר סדרה אינו קריא לפרסם את התוכניות הללו באתרים שלהם. בית המשפט הפדרלי של ארה”ב קיבל החלטה ש-Sdarot tv מפרסמת תוכן פיראטי באתר האינטרנט שלהם שהוא בלתי חוקי לחלוטין מכיוון שלאף אחד אין את הזכות לספק תוכן בטלוויזיות שלו או באתרי האינטרנט שלו.

לכן הטלוויזיה הישראלית, שדרות TV אינן חוקיות והפסיקו את האתרים הללו לשדר את התוכן שנאמר על ידי בית המשפט הפדרלי בארה”ב. בית המשפט הוציא לאחרונה את מכתב צו ההחלטה שלהם לספקים הפנימיים האמריקאיים לחסום את כל הנגישות הניתנת לאתרים המשדרים תוכן פיראטי ולפיכך מדובר בבשורה רעה מאוד עבור אלפי הישראלים.

יתרה מזאת, בית המשפט הפדרלי בארה”ב הוציא צעדים מיידיים נגד הטלוויזיה הישראלית ו-Sdarot TV מכיוון שהם ספקי שירות לא חוקיים (נאמר לבית המשפט האמריקאי) ויש לעצור אותם כדי להקים או לשדר כל סוג של תוכן באתרים שלהם.

הצו הוצא על ידי רשויות ארה”ב ל-ISPA בארה”ב שתפסיק מיד עם כל הגישה הניתנת לאתרים אלו לשידור סדרות אלו באתריהם. בינתיים, בית המשפט בארה”ב גם הוציא צו נוסף לספקי הטכנולוגיה שמפיצים את התוכן הפיראטי לאתרים יש לעצור ולעולם לא לספק להם גישה לאתרים אלה, אחרת זה יהיה קוד ההתנהגות של בית המשפט הכללים והתקנות. חוֹק.

מי הם המחזיקים בפועל בזכויות אלה לשידור סדרות?

בעלי הזכויות בפועל לשידור של הסדרה (תוכן) הם מחלקות צ’רלטון, יס, הוט, יונייטד קינג ומחלקות התקשורת. שדרני זכויות אלה מביאים תביעת זכויות יוצרים לאתרי האינטרנט של כ-20$ דולר אמריקאי בגין הפרת זכויות היוצרים ואמרו שאין להם את הזכויות לעשות זאת. התביעה בסך 20$ היא חלק מההחלטה שהושגה סופית על ידי .בית המשפט הפדרלי בארה”ב

בחודש האחרון רשויות ארה”ב סגרו גם את האתרים הפיראטיים המעטים כמו משה אדרי, Screen IL ועוד רבים אחרים כמו יונייטד קינג, קשת וכדומה וגם הוציאו להם מכתב אזהרה אחרון, ולאחר מכן יינקטו פעולות. נגדם.

הם גם הוציאו הוראה מפורטת מקיפה לחברות האשראי כמו ויזה, מאסטר קארד, אמריקן אקספרס ועוד כמה להפסיק את השירותים שהם מספקים לאתרים הפיראטיים ולאותם אתרים שמשדרים תוכן לא חוקי או צורה של תוכן גנוב מ. בכל מקום אחר ומספק באתרים שלהם.

מה עלינו לעשות כדי לצפות בסדרת ישראל האהובה עלינו?

אל תדאג בקשר לזה עדיין יש לך את הידיים על זה לצפות בסדרת ישראל וכן הלאה בשתי שיטות שונות. שיטה אחת שכבר דנו בה במאמרים הקודמים שלנו עם שירות VPN אתה יכול לצפות בסדרות הטלוויזיה של Sdarot ובסדרות ישראל. הקישור למאמרים ניתן להלן.

רשימת קישורים שעובדים לאתר sdarot tv (סדרות טי וי)

הדרכים האחרות זמינות גם עבורך לצפות בסדרות ישראל וסדרות שדרות בביתך רק על ידי ביצוע הדרך הנכונה: עיין בפירוט למטה של ​​אותה שיטה.

זכור

עוד דבר יש רק נכון Sratim.tv עובדת ברגע שהציבור הרחב יצפה בסדרת ישראל אבל כשהשיטה החדשה תהיה זמינה לאתרים האחרים יעודכנו בבלוג שלנו אל דאגה. אם יש שיטה כלשהי שעובדת בשבילך, השאר תגובה למטה בתיבת ההערות.

מסך iL

ה-Screen IL הוא הדרך החוקית הראשונה לצפות בסדרות ישראל הללו עבור הישראלים שמתגוררים במדינות זרות ורוצים לצפות בתכנים בישראל שירות זה מספק דרך חוקית וקלה לנותני השירות להתמודד עם המצב הזה ועובד כמו קסם לאנשים.

שירות זה הושק באוגוסט האחרון ומציע פלטפורמה אמינה וטובה לצפייה בסדרות ישראל ובתוכניות נוספות על מפתן ביתם.

את Screen iL הקימו מנכ”ל החברה בן ברנר ומשה אדרי. הם גם המייסדים של סלקום TV.

משה אדרי(צילום: מוטי קמחי)
משה אדרי(צילום: מוטי קמחי)

אם האתרים באמת חסומים, מתי לדעתך זה יקרה?

אף אחד לא יודע מתי האתרים ייחסמו לחלוטין כי יש הרבה אתרים וייקח זמן עד שייחסמו. יש בעיה נוספת שבעלי האתרים מקימים סוגים אחרים של אתרים חלופיים לצפייה ומספקים את השירות שלהם כדי לשמור על תשומת לב הקהל. הידיים שלהם. לכן בדאגתנו כמעט בלתי אפשרי להפסיק את שידור התכנים של סדרות טלוויזיה וישראל של שדרות. החדשות הטובות הן ש-Sdarot.buzz עדיין עובד כדי לצפות בסדרה.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

אנא השבת את חוסם המודעות שלך או את רשימת ההרשאות של אתר זה!